REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL

FORNETTI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si optimizarea legaturilor cu partenerii detinatori de franciza
Participarea activa la deschiderea magazinelor
Supervizarea bunei desfasurari a activitatii de vanzare in magazine
Instruirea de inceput si instruirea periodica a personalului care va vinde produsele in magazine
Explicarea tuturor procedurilor necesare desfasurarii in conditii optime a activitatii de vanzare
Asigurarea service-ului echipamentelor necesare pentru copt din punct de vedere tehnic

CERINTE

Minimum studii medii
Permisul de conducere categ B este obligatoriu
Disponibilitate la deplasari saptamanale prin tara
Abilitati de negociere, relationare interumana, tenacitate, abilitati tehnice
Cunoasterea limbii maghiare constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, masina de serviciu, telefon de serviciu, bonusuri

Fornetti este cea mai cunoscuta si extinsa franciza din Romania, este lider pe piata de produse de panificatie congelata cu peste 800 magazine in peste 210 orase ale tarii, cu 15 milioane de kilograme de produse vandute anul trecut.
Fornetti Romania este o societate mixta romano-maghiara cu capital integral privat infiintata in anul 2001 ca urmare a extinderii Fornetti kft. cu sediul in Kecskemet, Ungaria.