REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea portofoliului de clienti;
- prezentare, promovare si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
- participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora.

CERINTE

- studii superioare; pregatire de specialitate profil tehnic/economic/marketing
- permis de conducere categoria B;
- operare MS Office (Excel, Word)
- limba engleza - nivel mediu
- excelente abilitati de comunicare;
- personalitate energica cu spirit practic si incredere in sine.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- autoturism, telefon mobil, calculator, prime;
- oportunitati de promovare;
- posibilitati de instruire in tara si in strainatate.

SMART TRAINING asist¿ distribuitor de echipamente de ridicat si transportat, in selectia pentru postul de REPREZENTANT TEHNIC COMERCIAL.