Reprezentant regional de vanzari - industria chimica

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea potetialilor furnizori de marfuri si servicii
- Mentinerea legaturii cu acestia
- Transmiterea cererilor de oferta, actualizarea bazei de date
- Organizarea si coordonarea transportatorilor si a furnizorilor
- Colectarea de informatii si intocmirea de rapoarte specifice
- Pastrarea relatiei dintre dep. de vanzari, aprovizionare si logistica

CERINTE

- Studii in domeniu (liceu sau facultate cu profil chimic)
- Permis de conducere cat. B - obligatoriu
- Bune abitati de comunicare si relationare interpersonala
- Experienta in vanzari de cel putin 1 an
- Abilitati de gasire si prezentare de solutii
- Limba engleza la nivel conversational
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Outlook)

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru modern intr-o companie de succes
- Posibilitati reale de dezvoltare profesionala
- Pachet complet de beneficii (masina, telefon, bonuri, salariu fix + comision)

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management, specializata in conducerea proiectelor de schimbare.

In cadrul misiunilor noastre de consultanta in dezvoltare organizationala, clientii nostri ne solicita sa realizam recrutari pentru pozitii de top si middle-management, cat si pentru pozitii de experti sau tehnicieni.

Clientii nostri sunt companii multinationale sau firme romanesti aflate in plina crestere, din domeniul productiei industriale, ingineriei, comertului si distributiei.