Reprezentant Medical - Merck Sharp & Dohme

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii din zona alocata
- Promovarea produselor companiei la medici si farmacisti
- Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei.
- Raportare si comunicare cu conducerea companiei

CERINTE

- Absolventi studii superioare (medicina, farmacie, chimie si biologie constituie un avantaj).
- Experienta anterioara constituie un avantaj
- Atitudine pozitiva, personalitate matura, echilibrata, cu excelente abilitati de comunicare
- Orientat spre rezultate, sociabil, energic, spirit de echipa
- Cunostinte de operare PC (MS - Office)
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist
Programe de pregatire profesionala.
Pachet salarial motivant si bonus
Instrumente de lucru (masina, telefon mobil, laptop)

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania Merck Sharp & Dohme.