Reprezentant medical LEO Pharma A/S

GTS Solution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea in mod etic a produselor companiei
Realizarea obiectivelor asociate postului
Administrarea eficienta a zonei alocate
Participarea la evenimentele si intreprinderea actiunilor care sustin efortul de promovare
Managementul corespunzator al resurselor
Intocmirea raporturilor bazate pe informatii reale culese din piata

CERINTE

Studii superioare finalizate in aria medicala (medicina umana sau veterinara)
Experienta relevanta in domeniul promovarii farmaceutice ( hospital sau retail)
Capacitatea de a invata caracteristicile produselor LEO Pharma si a le prezenta intr-un mod eficient
Abilitati superior dezvoltate de comunicare si relationare
Asumarea cu constiiciozitate a responsabilitatilor
Orientare catre indeplinirea targetului personal
Persoana proactiva, flexibila in abordarea clientilor companiei
Deschidere spre invatare continua si perfectionare
Cunostinte medii de operare PC si limba engleza
Permis de conducere cat. B, fara evenimente negative

BENEFICII OFERITE

Pentru sustinerea activitatii de promovare se ofera:
* masina
* telefon
* laptop
* traininguri specializate
* sprijin continuu

Pentru obtinerea unor performante superioare se ofera:
* pachet motivational concordant
* oportunitati de construire si dezvoltare a carierei

GTS Solution recruteaza pentru compania LEO Pharma A/S 2 reprezentanti medicali dornici sa adere la misiunea si valorile acesteia.
Daca vreti sa faceti parte din echipa LEO Pharma A/S si sa promovati cu succes produsele ei puteti trimite intentiile pe adresa : recrutare@gotosolution.com.
Ne puteti gasi mai usor si la telefoanele :
021/528.02.92 sau 0721.211.950