Reprezentant Medical - Hipp Romania, Cluj Napoca

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu medicii din zona alocata
- promovarea produselor din portofoliul companiei catre medici si farmacisti
- indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei
- realizarea rapoartelor de activitate

CERINTE

- absolvent studii superioare medicale sau conexe(medicina, farmacie, biologie si chimie)
- experienta anterioara in domeniul promovarii medicale este considerata un avantaj
- persoana entuziasta, cu initiativa, ambitioasa
- comunicativa, empatica, activa
- cunostinte operare PC (MS Office) la un nivel mediu
- limba engleza (scris, citit, vorbit) la un nivel mediu-avansat
- permis auto categoria B, fara accidente

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- posibilitati reale de promovare si dezvoltare profesionala
- pachet salarial atractiv (salariu fix+bonus)
- instrumentele de lucru necesare (automobil, mobil, laptop)

Cei interesati sunt rugati sa trimita un cv actualizat la adresa anca.condret@expand.ro, in atentia doamnei Anca Condret sau via fax la numar 0256.201.540 pana la data de 23 octombrie 2008.
Toate aplicatiile vor fi tratate cu maxima confidentialitate. Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabilirii unui interviu preliminar.

Expand Health Romania, companie de consultanta in management si marketing farmaceutic, recruteaza pentru compania HiPP Romania, una dintre cele mai importante companii multinationale in domeniul produselor organice pentru copii (http://www.hipp.co.uk/)