Reprezentant Medical - Departamentul laborator clinic uman & veterinar & industrial & invatamant - cercetare privat-public

Avena Medica SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant medical pt.Departamentul laborator clinic uman&veterinar&industrial&invatamant&cercetare privat-public.
Rezidenta aplicantilor trebuie sa fie in apropierea birourilor teritoriale coordonatoare.

CERINTE

experienta in activitate de laborator(vanzari),portofoliu&lobby pe zona privat-public, pregatire in domeniu(biolog,biochimist,medic,inginer zona medicala)
cunostinte PC,bine organizat,autonom,original

BENEFICII OFERITE

Se ofera: salariu+bonus de target (participare la profit),participare la forcast/dezvoltare/conducere, training/progresie/autonomie, facilitati- buget propriu/telefon/laptop/auto/stocuri

AVENA MEDICA va ofera solutia completa de diagnostic: consumabile de laborator, aparatura si reactivi fabricate de producatori de prestigiu din industria medicala. AVENA MEDICA se adreseaza unei game extinse de laboratoare clinice si de cercetare, laboratoare veterinare, precum si laboratoare din industria alimentara si farmaceutica.