REPREZENTANT MEDICAL CARDIO (CLUJ, SALAJ, BISTRITA)

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creşterea vânzărilor companiei prin implementarea strategiei de marketing
Promovarea cu succes a produselor companiei in zona geografica alocata
Gestionarea eficienta a relatiilor cu clienţii existenţi, identificarea si atragerea noilor clienti
Raportarea privind rezultatele vânzărilor, impactului acţiunilor de promovare ale companiei in piata si propunerea de actiuni noi de imbunatatire si eficientizare a promovarii
Participarea la/organizarea de seminare şi programe educaţionale pentru clienţi
Actionarea independenta, cu minima supervizare din partea managerului direct

CERINTE

Candidatul trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:
Experienta anterioara de minim 2 ani pe promovare in piata farmaceutica
Studiile in Medicina /Farmacie/Biologie reprezinta un avantaj
Cunostinte despre piata, clienti
Spirit de echipa
Abilitati de planificare si organizare
Orientare pe rezultate
Orientare pe client

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru ofera oportunitatea de a lucra cu unul din cei mai importanti jucatori pe piata din segmentul Pharma.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.