Reprezentant local. Consultant. Manager

NEOTEK

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Reprezentant local.
Compania NEOTEK deschide oricărei persoane, care tinde spre prosperitate şi creştere a nivelului de viaţă material şi spiritual, posibilităţi nelimitate atât pentru un câştig suplimentar, cât şi pentru construirea propriei afaceri.

BENEFICII OFERITE

Comision - 50%
Din contracte directe - inca 20%
Plan special pentru cresterea vanzarilor pana la 64%

DESCRIEREA FIRMEI

Compania NEOTEK opereaza in 14 tari.
NEOTEK, în activitatea sa cu privire la rezolvarea problemelor de estetică si sanatate, propune cele mai performante si exclusive sisteme bazate pe ultimele descoperiri din domeniul sanatatii si al frumusetii.
Membrul oficial RODSA, ACER.
Desfasoara proiect international Security XXI de informare si implementare a sistemelor unice de protectie bioinformationala in cadrul Organizatiei Mondiale a Sanatatii (OMS), UE; in colaborare cu NASA.