REPREZENTANT DE VANZARI TEHNIC

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea portofoliului de clienti;
- prezentare, promovare si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
- participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora

CERINTE

- experienta minim 1 an in domeniul vanzarilor/ tehnic
- studii superioare; pregatire de specialitate profil tehnic/ economic/ marketing
- permis de conducere categoria B;
- operare MS Office (Excel, Word);
- excelente abilitati de comunicare;
- personalitate energica cu spirit practic si incredere in sine.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv;
- autoturism, telefon mobil, calculator, prime;
- oportunitati de promovare;
- posibilitati de instruire in tara si in strainatate.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Vizitati site-ul www.smart-training.ro.