Reprezentant de vanzari

World Media Production

Job expirat

RESPONSABILITATI

-experienta de minim 2 ani in vanzari directe;
- bune cunostinte si intelegere a mediului de afaceri;
- excelente abilitati de comunicare;
- abilitati de vanzari si negociere;
- capacitatea de a lucra in echipa;
- persoana dinamica, orientata catre rezultate.

CERINTE

-promovarea produselor comercializate de companie;
-gestionarea si monitorizarea portofoliului de clienti;
- identificarea si atragerea noilor clienti in portofoliu.

BENEFICII OFERITE

-training-uri profesioniste in tehnici de vanzare, negociere, produse ;
-oportunitati excelente de dezvoltare profesionala;
- mediu de lucru intr-un colectiv dinamic.

Compania asigura intermedierea unor produse cosmetice, farmaceutice si de sanatate ale unei firme germane in Romania. Firma Germana a obtinut la Bruxelles premiul ASTRA cu distinctia compania anului din partea Asociatia Europeana a Companiilor de Vanzari Directe SELDIA.