Reprezentant de Firma

Protection Guard GmhH

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei in domeniul de paza si protectie
- Urmarirea trendului pietei
- Colectare de informatii legate de piata
- Negociere cu clientii
- Mentinerea relatiei cu clienti

CERINTE

- Studii superioare (nu este obligatoriu)
- Experienta in domeniu de paza si protectie
- Capacitate de organizare si planificare
- Persoana dinamica
- Sa poata reprezenta interesele firmei si a clientilor
- Sa fie ambitios
- Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
- Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
- Aptitudini de comunicare verbala si scrisa intr-una din limbile germana sau engleza
- Sa fie un bun negociator

BENEFICII OFERITE

- Traininguri si cursuri de perfectiune
- Salariu de baza plus proviziune.

Efectuam cercetari si investigatii private, acordam securitate la discoteci, Event, Expozitii, protejam si asiguram prin bodyguarzi securitatea clientelei.