REPREZENTANT COMERCIAL - TEHNIC, divizia Professional

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru doua zone:
- locatia in Timisoara - zona arondata: Timis, Arad, Caras, Bihor, Hunedoara
- locatia in Cluj-Napoca - zona arondata: Cluj, Bistrita, Salaj, Maramures, Satu-Mare, Alba

Atributii:
- Identificarea de noi clienti in zona arondata;
- Promovarea si comercializarea produselor;
- Consilierea clientului pe produsele promovate;
- Urmarirea comenzilor si incasarea banilor;
- Organizarea/sustinerea de activitati specifice Post-Vanzare si Service-Clienti;
- Planificarea si raportarea activitatii.

CERINTE

- experienta in vanzari;
- domiciliul stabil in Timisoara pentru Zona Banat-Crisana, respectiv, Cluj-Napoca pentru Zona Transilvania Nord;
- disponibilitate la deplasari si efort fizic/psihic sustinut;
- carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- telefon;
- masina de serviciu;
- venituri compuse din parte fixa si comision din vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta si Cercetare in Managementul Resurselor Umane