Reprezentant Comercial Business - Cluj

RCS & RDS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea serviciilor RCS&RDS catre persoane juridice.
- Atingerea obiectivelor zilnice si a targheturilor lunare trasate de superiorul direct.
- Extinderea si administrarea bazei de clienti din zona de responsabilitate.
- Ofertarea, negocierea si finalizarea contractelor.
- Promovarea imaginii companiei printr-o atitudine pozitiva, proactiva si orientata catre client.

CERINTE

- Absolvent studii superioare.
- Experienta relevanta in domeniul vanzarilor.
- Foarte bune abilitati de comunicare.
- Foarte bune abilitati de prezentare si negociere.
- Atitudine proactiva.
- Rezistenta la stres.
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point).
- Cunostinte bune de limba engleza.
- Adaptabil la un program flexibil.

RCS & RDS este unul dintre cei mai importanti furnizori privati de servicii integrate de telecomunicatii.

Ce va oferim?
Servicii de televiziune [prin cablu tv de la RCS & RDS si DigiTV]
Acces Internet si comunicatii de date [RDS.Net, RDS.Link]
Telefonie fixa nationala si internationala [RDS.Tel]