REPREZENTANT COMERCIAL

PROMOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Principala atributie se refera la VANZAREA DIRECTA a materialelor textile pentru perdele si draperii (VAN SALE);
- Promovează produsele firmei;
- Menţine şi dezvoltă portofoliul actual de clienţi;
- Întocmeşte oferte, contracte, facturi, incaseaza instrumente de plata.

CERINTE

- Minim studii medii;
- Experienţa în vanzare directa;
- Abilităţi de comunicare şi negociere;
- Atitudine proactivă, flexibilitate, dinamism;
- Permis de conducere si experienta in conducere autoutilitara (categ. B)
- Disponibilitate la deplasări (cca 3-4 zile pe saptamana) preponderent in zona Ardealului.

Firma S.C. PROMOD S.R.L., prezent¿ pe piaţa românească din anul 1995, este unul dintre cei mai importanţi comercianţi din domeniul instalaţiilor electrice şi a decoraţiunilor. Oferind produsele de calitate a mai mult de 75 de produc¿tori de renume mondial şi servicii profesionale am stabilit relaţii de afaceri cu peste 2.000 de parteneri dintre care şi principalele reţele comerciale multinaţionale din ţar¿.

În centrul atenţiei noastre se afl¿ CLIENTUL, c¿ruia îi oferim produsele unor firme de renume european şi mondial şi servicii de vânzare de o calitate superioar¿. Satisfacţia sa e garantat¿ prin termene de livrare scurte, consultanţ¿ şi servicii post vânzare profesioniste. Toate acestea ne confer¿ calitatea de parteneri de încredere.