reprezentant Avon Cosmetic, beauty advisor

SC AVON COSMETICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-colectarea de comenzi de produse Avon, pe baza brosurilor;
-formarea unui cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene);
-distribuirea produselor clientilor personali;
-plata contravalorii produselor in 18 zile de la livrare.

CERINTE

-minim 18 an
-dorinta de a avea un venit suplimentar

BENEFICII OFERITE

-inscriere gratuita
-15-30% din valoarea comenzilor;
-livrarea produselor la domiciliu in 48 ore;
-puteti plasa comenzile online;
-produse cadou in fiecare luna;
-participarea la concursuri si competitii;
-sansa de a promova rapid la conducerea unei echipe;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.

AVON Cosmetics este cea mai mare companie de produse cosmetice in sistemul de vanzari directe.
Ce inseamna AVON in lume:
-peste 3,7 milioane de Reprezentanti in intreaga lume
-peste 143 de tari unde isi desfasoara activitatea