Reprezentant Achizitii/Logistica

SC PHI ELECTRO DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii/Responsabilitati:
*Centralizarea comenzilor de la clienti;
*Trimiterea comenzilor catre furnizori;
*Urmarirea livrarii la timp a echipamentelor electrice;
*Informarea departamentului de vanzari asupra sosirii marfurilor comandate;
*Negociere conditii comerciale;

CERINTE

Candidatul ideal:
*Studii tehnice finalizate sau in curs de finalizare (Facultatea de Inginerie Electrica, Facultatea de Electrotehnica etc.);
*Cunostinte de Microsoft Office la nivel avansat (Outlook, Word, Excel);
*Cunostinte avansate de limba engleza (scris si vorbit);

Compania Phi Electro Distribution S.R.L. a fost infiintata la inceputul anului 2015, avand ca principale arii de focalizare:
-lucrari de instalatii electrice;
-vanzari echipamente electrice si de automatizari industriale;
-dezvoltare software;
-proiectare electrica si mecanica;
-consultanta tehnica;
-productie tablouri, dulapuri electrice;