REPORTING OFFICER

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregateste rapoarte pentru superiori si autoritatile romane;
Urmareste si ruleaza baze de date.

CERINTE

Studii superioare economice;
Cunostinte solide de economie;
Experienta profesionala de 1 an si jumatate pe un post similar;
Cunostinte de utilizare a calculatorului - Pachetul Office;
Limba engleza nivel mediu - avantaj.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de dezvoltare in cariera;
Pachet salarial atractiv;
Training profesional.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.