REFERENT RESURSE UMANE - SALARIZARE

PLUS GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza salarizarea la nivel de companie;
- mentine relatia cu institutiile de stat acreditate si intocmeste declaratiile lunare ( ITM, AJOFM, CASS, Casa de Pensii );
- implementeaza schimbarile legislative privind salarizarea
- completeaza registrul de evidenta a salariatilor
- gestioneaza tichetele de masa
- completeaza diverse tipuri de adeverinte solicitate de angajati
- pastreaza, actualizeaza si completeaza dosarele de personal

CERINTE

- studii superioare
- experienta in domeniul salarizarii minim 1 an
- bune cunostinte de legislatia muncii si a procedurilor de calcul salarial
- cunoasterea unor softuri de salarizare reprezinta avantaj
- atestat inspector resurse umane reprezinta avantaj
- operare PC la nivel avansat
- responsabilitate, capacitate foarte buna de organizare.
- dorinta de a te alatura echipei PLUS GSM

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-oportunitati de promovare
-sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara si profesionista

DESCRIEREA FIRMEI

PLUS GSM este unul din cei mai importanti parteneri Orange.
Avem acum, 54 magazine in tara, iar lantul nostru de magazine are sediul central in Cluj-Napoca.
Firma este in permanenta extindere, astfel existand posibilitati de promovare profesionala si dezvoltare a carierei.
Postul este locat in Cluj-Napoca.