REFERENT PERSONAL

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urm¿re¿te pontajele ¿i men¿ine eviden¿a timpilor de munc¿
- men¿ine leg¿tura cu autorit¿¿ile pentru solu¿ionarea sarcinilor legate de contracte de munc¿, pensii, etc.
- realizeaz¿ calculul salariilor
- întocme¿te dosarelor de angajare

CERINTE

- studii superioare
- cursul ITM constituie avantaj
- experien¿¿ pe un post similar minim 2 ani
- cuno¿tin¿e de legisla¿ia muncii
- cuno¿tin¿e de limba englez¿ (nivel mediu)
- cuno¿tin¿e de operare PC (pachetul Office)
- permis de conducere categoria B
- persoan¿ organizat¿ ¿i responsabil¿
- foarte bune abilit¿¿i de comunicare ¿i abordare a conflictelor
- flexibilitate ¿i ini¿iativ¿ pentru schimb¿ri organiza¿ionale

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv
- munc¿ într-un colectiv profesionist
- posibilit¿¿i de dezvoltare a carierei în domeniul recrut¿rii, evalu¿rii ¿i motiv¿rii personalului

SMART TRAINING, firm¿ clujean¿ de consultan¿¿ în domeniul resurselor umane asist¿ RONDOCARTON, companie multina¿ional¿ de produc¿ie ambalaje în selec¿ia pentru postul de: