REFERENT MARKETING

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza si coordoneaza campaniile de marketing
- colaboreaza cu principalii furnizori media
- pregateste participarea si reprezentarea companiei la targurile de profil
- concepe strategiile de marketing, planurile si instrumentele de cercetare, realizeaza studii de piata, prelucreaza datele si elaboreaza concluzii
- se informeaza continuu in privinta noilor oportunitati de afaceri/licitatii/investitii imobiliare
- prospecteaza, analizeaza si evalueaza piata pentru identificarea potentialilor noi clienti
- analizeaza activitatea principalilor concurenti din domeniul imobiliar
- realizeaza analize specifice SWOT pentru fiecare investitie in curs de derulare

CERINTE

- studii superioare (specializarea Marketing)
- cunostinte temeinice din domeniile marketing/publicitate
- experienta in domeniu (min. 3 ani)
- cunostinte foarte bune de limba engleza
- abilitati de comunicare si capacitate de a lucra in echipa
- rezistenta la stres, orientare catre rezultate, initiativa, flexibilitate
- disponibilitate la program prelungit
- excelente cunostinte de operare PC (Word, Excel, Power Point, programe grafice, Baze date)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitati de promovare
- mediu de lucru competitiv

Firma de consultanta in afaceri si resurse umane din Cluj-Napoca asista importanta companie care activeaza in domeniul dezvoltarii imobiliare, in selectia pentru postul de REFERENT MARKETING.