Referent marketing

Prisma

Job expirat

RESPONSABILITATI

Unitate comerciala in domeniul Horeca recrutează un coleg nou pe postul de referent marketing. Rolul referentului de marketing va fi de a organiza, planifica si promova evenimentele firmei și de a îndeplini toate sarcinile legate de social media management. De asemenea va fi responsabil să promoveze barul nostru de vin, unic pe piața locală clujeană, și să păstreze unicitatea acestuia.
Trimiteți cv-ul pe adresa job@prismae.eu cu codul de referință PrismMk2.
Responsabilități:
• Elaborarea strategiei de marketing a companiei
• Efectuarea cercetării pieței
• Analiza competiției
• Analiza nevoilor clienților
• Proiectarea activităților de marketing ale companiei
• Dezvoltarea strategiei de publicitate
• Elaborarea anunțurilor
• Analiză statistică
• Activități administrative legate de marketing
• Administrarea platformei online și offline media
• Să urmarească rezultatele campaniilor de promovare

CERINTE

• Studii economice
• Experiență de minim 2 ani in domeniul marketing
• Cunoașterea limbilor maghiară și română la nivel avansat
• Cunostințe PC la nivel utilizator
• Permis de conducere cat.B
• Bune abilități de comunicare și negociere
• Capacitatea de a lucra independent
• Buna organizare a activității de lucru, gândire logică
• Fiabilitate, atenție
• Creativitate, dorința de a crea

DESCRIEREA FIRMEI

Asociatie de recrutare si traininguri profesionale