REFERENT LICITATII SPITALE

RELAD PHARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indentificarea clientilor care organizeaza licitatii electronice in vederea achizitiei de produse farmaceutice;
- Preluarea si centralizarea datelor primare in vederea obtinerii de informatii asupra licitatiilor organizate de spitale atat prin licitatie deschisa cat si prin sistemul electronic de achizitii medicamente;
- Intocmirea rapoartelor preliminare privind rezultatele obtinute in urma licitatiilor electronice organizate de spitale.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta cu baze de date;
- Cunostinte foarte bune de MS Office;
- Abilitati: planificare si organizare, analiza, comunicare;

BENEFICII OFERITE

Compania oferă un mediu de activitate dinamic şi propice dezvoltării profesionale, un pachet salarial atractiv cu posibilităţi de creştere în funcţie de performanta.

RELAD este unul din liderii pietei de distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania. La ora actuala RELAD are peste 800 de angajati, care isi desfasoara activitatea in cele 15 subsidiare deschise in cele mai mari orase din tara. RELAD distribuie aproximativ 5000 de produse apartinand unui numar de peste 150 de producatori de renume de pe piata internationala de profil.