REDACTOR JUNIOR - ONLINE MAGAZINES

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FSP Global cauta redactori juniori part-time, pentru sediul din Cluj-Napoca. Esti o persoana tanara, cunoscatoare a limbilor ITALIANA si ENGLEZA si a unei a treia limbi straine de circulatie europeana? Esti in cautarea unui venit suplimentar sidoresti sa lucrezi part time? Iti place sa iti petreci timpul scriind si comentand pe Internet?
Jobul presupune: redactarea sau adaptarea de texte in si din limbile stapanite, introducere comentarii in retele de socializare si forumuri, etc.

CERINTE

OBLIGATORIU cunoasterea limbilor ITALIANA si ENGLEZA, scris si vobit;
Nivel avansat de folosire PC.
Binevenita cunoasterea unei a treia limbi de circulatie UE (preferabil: Franceza, Germana).
Reprezinta avantaj: familiaritatea in folosirea facebook si a altor retele de socializare, si/sau cunostinte networking. Trimiteti CV insotit de una sau doua fotografii. SC FSP GLOBAL SRL

BENEFICII OFERITE

Training profesional si posibilitatea de a acumula experienta de la persoane experimentate in domeniu.

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.