Recrutam Operator call-center servicii Resurse umane

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs recruteaza un Operator call center in vederea extinderii echipei.

PRINCIPALELE RESPONSABILITATI:
- Contacteaza telefonic clientii business intr-o maniera profesionista
- Prezinta, promoveaza telefonic si vinde pachetele de servicii
- Transmite pe email prezentarile societatii si ale serviciilor oferite
- Furnizeaza clienților informații privind caracteristicile și beneficiile serviciilor oferite
- Identifica necesitatile clientilor si îi asista in alegerea unei solutii
- Complecteaza corect si complet baza de date cu informatii privind clientii contactati
- realizeaza follow-up la prezentarile si ofertele transmise
- Intocmeste rapoarte cu privire la activitatea desfasurata

CERINTE

Cerinte
- Experienta in activitate call-center sau vanzari prin telefon
- Persoana ambitioasa, dinamica, proactiva, initiativa
- Excelente abilitati de comunicare, fluenta in vorbire, persuasiune, orientare catre client
- Orientare catre rezultat si capacitate foarte buna de rezolvare a problemelor
- Bune cunostinte de operare pe calculator (Word, Excel, Outlook etc.)
- Studii medii sau superioare
- Limba Engleza- nivel mediu (obligatoriu)
- Cunoasterea altor limbi straine (limba maghiara, limba italiana etc.) reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Veti face parte dintr-o echipa restransa si unita care va oferi suport
Instruire privind serviciile furnizate
Program fix de lucru full-time de L-V (nu se lucreaza in week-end)

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare