Recrutam GESTIONAR

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs recruteaza un Gestionar cu experienta pentru clientul din Cluj-Napoca.

Responsabilitati:
-Gestionarea intrarilor si iesirilor din deposit
–Manipulare marfuri, realizare documentatie necesara, monitorizarea concordantei intre faptic si scriptic
-Evidenta contabila primara
-Operare program gestiune (Hostware)
-Efectuează lunar inventarul stocului de marfă
-Oferă informaţii despre stocuri departamentelor firmei
-Respectă legislaţia de gestiune a stocurilor.

CERINTE

Cerinte:
- 2 - 3 ani experienta intr-un post similar
-Operare pachet MsOffice
-Cunoasterea softului Hostware -a vantaj
-Studii de specialitate (cunostinte econimice, logistica)
-Cunoasterea lb. maghiare - avantaj

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa de email: cariere@starjobs.eu. Informatii suplimentare la nr. de telefon: 0264 431985

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu
Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu