Recrutam consultant financiar/ asistent asigurari

AV Invest Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea planului de vanzari
Participarea la campaniile de marketing organizate de companie
Promovarea produselor si serviciilor companiei
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
Ofera informatii intr-o maniera profesionista
Acorda asistenta si consiliere clientilor in alegerea celor mai potrivite servicii

CERINTE

Studii superioare/medii
Excelente abilitati de comunicare si interrelationare
Experienta in vanzari de produse financiar-bancare si cod RAF constituie un avantaj
Cunostinte de baza de operare PC (Word , Excel)
Orientare catre client, atitudine pro-activa
Dorinta de invatare si dezvoltare profesionala
Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi
Dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor

BENEFICII OFERITE

Partener al unei companii de top in domeniul financiar-bancar si asigurari
Program de lucru flexibil
Posibilitatea de a lucra full time
Lucrul in cadrul unei echipe dinamice si profesioniste
Realizarea unei cariere in domeniul financiar-bancar, asigurari
Castiguri atractive si motivante, in functie de performante
Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala

Consultanta financiar bancara, agentie imobiliara si asigurari