Recrutam Consultant Financiar

Bloc Building Suport

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana dornica sa realizezi o cariera in domeniul consultantei ?
Ai absolvit studii superioare in domeniul economic, comercial sau financiar-bancar si doresti sa iti continui dezvoltarea profesionala si personala alaturi de o echipa profesionista, cu o experienta solida in domeniul consultantei ?
Esti o fire sociabila, dinamica, cu o gandire pozitiva, constructiva si orientata spre obtinerea de rezultate ? In plus, detii si abilitati de comunicare, organizare, planificare, negociere si convingere ?

Atunci asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail kallo.petre@yahoo.com pentru a ne convinge ca meriti sa faci parte din echipa noastra de succes.

CERINTE

Experienta anterioara intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj;
Studii superioare sau liceale finalizate;
Capacitate foarte buna de comunicare si relationare, atentie la detalii;
Capacitate de decizie;
Cunostinte operare PC;
Entuziasm si atitudine pozitiva;
Abilitati de prezentare;
Aptitudini de consiliere;

BENEFICII OFERITE

- program de lucru flexibil
- posibilitatea de a lucra part time/ full time
- lucrul in cadrul unei echipe dinamice si profesioniste
- realizarea unei cariere in domeniul financiar-bancar
- castiguri atractive si motivante,in functie de performante
- programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala

Principalul domeniu de activitate este administrarea imobilelor pe baza de comision sau contract.

In momentul de fata cautam colaboratori in domeniu Finante/BanciI pe postul de Consultant Financiar