Receptioner Marfa Cluj-Napoca

bauMax Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Participarea la receptionarea marfii, conform standardelor bauMax;
-Depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;
-Prelucrarea documentelor de la receptie marfa, in mod corespunzator;
-Intretinerea si utilizarea corespunzatoare a utilajelor din dotare;

CERINTE

-Studii medii;
-Experienta relevanta in receptia marfurilor;
-Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva, rezistenta la stres;
-Bun negociator, nivel ridicat de atentie si spirit de raspundere;
-Cunostinte de operare calculator;
-Carnet de conducere motostivuitor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa

Compania bauMax reprezinta in Austria si in tarile Europei Centrale si de Est in care se extinde un pionier al conceptului comercial Do-it-yourself.Oferim un sortiment bogat de produse de materiale de constructii si bricolaj, asiguram servicii multiple si avem o politica atragatoare de preturi pentru cele mai diversificate cerinte.
Compania bauMax considera echipa sa de angajati ca o familie, ne bazam pe activitatea in echipa, grija reciproca, recunoastere si promovare.
Compania bauMax este lider de piata in Austria, Cehia, Slovacia, Slovenia, Croatia si Ungaria.
bauMax Romania are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Targu-Mures, Craiova. In viitorul apropiat urmeaza deschiderea magazinelor din Suceava si Bacau.