Receptioner(a) cu limba italiana- Cluj-Napoca

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatura-te clientului nostru, o cunoscuta tipografie clujeana, pe postul de Receptioner(a) si vei avea urmatoarele responsabilitati:

- coordoneaza fluxul informational asigurandu-se ca informatia ajunge in timp util catre persoanele interesate, asigura confidentialitatea informatiei;
- administreaza documentele si fax-urile care intra/ies din companie prin inregistrarea, sortarea, distribuirea si arhivarea lor;
- evidente materiale consumabile, birotica;
- administreaza apelurile telefonice care intra/ies din companie prin centrala telefonica;
- redacteaza scrisori, adrese, sau alte documente la solicitarea sefului ierarhic;
- primirea vizitatorilor si a partenerilor;

CERINTE

- Cunostinte foarte bune de limba italiana si engleza (scris si vorbit);
- Operare MS Office ( MS Excel- nivel avansat);
- Amabilitate, abilitati foarte bune de relationare;
- Persoana organizata, responsabila.

BENEFICII OFERITE

La clientul nostru vei beneficia de un pachet salarial competitiv, mediu de lucru placut si sprijin constant in dezvoltarea carierei.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.