RECEPTIONER

SC MULTIROL PROSCOM IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza serviciile de check-in si check-out, respectand procedurile interne;
- Ofera oaspetilor informatiile solicitate;
- Intocmeste documentele de plata ale oaspetilor;
- Utilizeaza documentele de evidenta operativa specifice si sistemul de operare computerizat;

CERINTE

- Cunostinte Limba Engleza - nivel avansat
- Orientare catre cerintele pietei si ale clientului
- Abilitati organizatorice si de comunicare
- Aspect fizic placut
- Inteligenta practica
-Cunostinte despre tehnicile de comunicare
-Cunoasterea psihologiei clientului
-Exprimare fluenta
-Echilibru emotional, tact, calm.
-Capacitate de a mentine disciplina si ordinea la locul de munca
-Memorie vizuala si auditiva
-Solicitudine

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a-ti desfasura activitatea intr-un cadru profesional modern

- Posibilitatea de a avansa in cariera intr-o companie in plina ascensiune

eneficiind de reconstructia totala pe amplasamentul vechiului Hotel Paradis, noul Hotel Paradis****, va intampina cu o arhitectura unica si dotari ultramoderne oferindu-va un nou standard de confort.

Va punem la dispozitie 70 de camere la standarde de 4* astfel: 15 camere executive si 55 de camere standard, beneficiind de cele mai bune dotari si servicii. Camerele dispun de intalatie de climatizare, internet wirless, televizor LCD, uscator de par, minibar.

Hotelul beneficiaza de o amplasare privilegiata, fiind situat la mica distanta de principalele puncte de interes ale orasului,in centrul noii zone de afaceri din cartierul Marasti, fiind cea mai buna alegere pentru cei ce calatoresc in interes de afaceri si nu numai, in Cluj.
www.paradis.ro