PROMOTER PROIECT DEPARTAMENT REZIDENTIAL

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea imaginii firmei, a ofertei si serviciilor companiei
Dorinta de invatare si dezvoltare personala
Activitati secretariat, promovare de proiect si dispecerat telefonic
Consilierea telefonica a clientilor care contacteaza compania
Activitati de marketing si public relations
Promovare proiecte rezidentiale

CERINTE

Absolvent studii superioare
Aptitudini dovedite de vanzare, coordonare
Abilitati de comunicare, negociere, relationare, putere de convingere
Orientare spre rezultate
Responsabilitate si seriozitate
Capacitate de analiza si decizie
Experienta in domeniul imobiliar constituie avantaj
Orientare spre rezultate, spre client si satisfactia acestuia
Abilitati de conducere si antrenare a echipei
Spirit intreprinzator, flexibilitate
Persoana agreabila, dinamica, spontana ,motivata

Companie specializata in tranzactii imobiliare, una din primele agentii imobiliare, beneficiind de peste 16 ani de experienta in domeniu.
Experienta ne da siguranta ca putem merge mai departe... promovand calitatea, munca in echipa si puterea de a invinge!