PROMOTER PROIECT DEPARTAMENT REZIDENTIAL

A.R.I.C.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Contractarea proiectelor rezidentiale
-Gestionarea relatiei cu dezvoltatorii de proiecte rezidentiale de pe piata
-Gestionarea portofoliului de clienti cumparatori
-Prezentarea profesionista a fiecarui proiect din protofoliul companiei

CERINTE

-Absolvent studii superioare
-Abilitati de comunicare, negociere, relationare
-Orientare spre rezultate
-Responsabilitate si seriozitate
-Capacitate de analiza si decizie
-Experienta in domeniul imobiliar constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant corelat cu performanta
-Training si suport continuu
-Integrare intr-o echipa dinamica si de succes
-Posibilitate de promovare si cariera intr-un domeniu in continua ascensiune

A.R.I.C. (Asociatia Romana de Intermediere si Consultanta in IT si Resurse Umane) este o companie din Cluj-Napoca care asigura servicii specifice domeniilor IT si Resurse Umane pentru toate categoriile de clienti. Compania asigura intermedierea si fluidizarea informatiilor si proceselor specifice mediului de afaceri din domeniile de interes atinse.

Misiunea noastra:
Stim ca profitul Dvs. inseamna eficienta si eficacitate.
Pentru noi, acestea inseamna: inovatie, creativitate si informatie.
Rezultatul comun este excelenta in afaceri.

Oferim urmatoarele servicii:
-derularea proceselor de recrutare si selectie de personal
-testarea si evaluarea psihologica a candidatilor
-traininguri personalizate pe diferite teme (de exemplu, comunicare, negociere, vanzari)
-head-hunting
-coaching individual/de grup
-diagnoza organizationala
-consultanta manageriala

Valorile A.R.I.C. includ:
-dinamism
-entuziasm
-spirit de echipa
-profesionalism
-respectarea dead-line-ului
-pastrarea confidentialitatii

Contact:
A.R.I.C. - Agentia Romana de Intermediere si Consultanta
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu nr. 32
tel: 0730-556.656

www.aric-consulting.ro