PROMOTER DE PROIECT-DEP REZIDENTIAL

EDIL CASA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea imaginii firmei, a ofertei si serviciilor companiei
- Dorinta de invatare si dezvoltare personala
Activitati secretariat, promovare de proiect si dispecerat telefonic
- Consilierea telefonica a clientilor care contacteaza compania
- Activitati de marketing si public relations
- Promovare proiecte rezidentiale

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Aptitudini dovedite de vanzare, coordonare
- Abilitati de comunicare, negociere, relationare, putere de convingere
- Orientare spre rezultate
- Responsabilitate si seriozitate
- Capacitate de analiza si decizie
- Experienta in domeniul imobiliar constituie avantaj
- Orientare spre rezultate, spre client si satisfactia acestuia
- Abilitati de conducere si antrenare a echipei
- Spirit intreprinzator, flexibilitate
- Persoana agreabila, dinamica, spontana ,motivata

BENEFICII OFERITE

- 400 - 500 EURO / luna

EDIL-COMPANIE IMOBILIARA SPECIALIZATA IN TRANZACTII IMOBILIARE,OFERA CLIENTILOR SERVICII DE INTERMEDIERE IMOBILIARA, CONSULTANTA PENTRU PLASAMENTE SI INVESTITII , STUDII DE PIATA, PROMOVARE IMOBILIARA, 14 ANI DE EXPERIENTA,, PUNCTE DE LUCRU IN CLUJ-NAPOCA SI BUCURESTI