PROJECT MANAGER ROGRAMARE

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordoneaza echipa de programatori in dezvoltarea de proiecte
- dezvoltarea de aplicatii scrise in limbajele Delphi, Visual Basic , Php
- proiectare baze de date (Mysql, Postgres, Microsoft SQL)
- implementare solutii noi cerute de diferitele departamentele din firma pentru a le usura munca

CERINTE

-Responsabil, comunicativ, sociabil, experienta de project-manager, sef de echipa
- Capabil sa realizeze o analiza preliminara a unui proiect
- experienta minim 2 ani in lucrul cu baze de date (MySQL, PostgreSQL constituie avantaj)
- Cunostinte avansate de Visual Basic
- PHP si/sau Delphi - nivel mediu - constituie avantaj
- facultate de specialitate: informatica/ calculatoare
- implicare puternica in activitate
- responsabilitate maxima si atentie sporita
- capacitate puternica de auto-organizare
- capacitate de a lucra in echi

BENEFICII OFERITE

-venit corelat cu munca depusa
- mediul de munca la standarde ridicate, axat pe performanta

DESCRIEREA FIRMEI

companie nationala de telecomunicatii