PROJECT MANAGER

MEXXEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezinta interfata cu proiectantii;
- Intocmeste documentatia pentru cereri de oferta;
- Negociaza contractele cu prestatorii de lucrari;
- Colaboreaza cu autoritatile locale pentru obtinerea avizelor si autorizatiilor necesare lucrarilor;
- Supervizeaza, organizeaza si coordoneaza proiectele/lucrarile de executie a magazinelor;
- Verifica situatiile de lucrari, detalii de executie si calitatea materialelor folosite la lucrari;
- Verifica rezultatele lucrarilor din punct de vedere calitativ si cantitativ respectiv incadrarea magazinului in standarde.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare specialitatea Constructii Civile si experienta in domeniu minim 5 ani;
- Experienta in coordonarea proiectelor in constructii de minim 2 ani;
- Cunostinte avansate despre instalatiile HVAC, electrice, sanitare, curenti slabi;
- Disponibilitate la program prelungit si deplasari in tara;
- Cunostinte de utilizare PC: Word, Excel, Outlook, MS Project, Autocad;
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv

Unic importator si distribuitor al produselor PUMA, distribuitor al produselor Wrangler, Lee