PROGRESS developer

Nethrom Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea de aplicatii business enterprise conform specificatiilor
- Comunicare cu clientul
- Documentarea si testarea componentelor dezvoltate

CERINTE

- Cunostinte de programare pe platforma Progress
- Cunostinte solide de baze de date
- Cunostinte de limba engleza
- Abilitati de comunicare si munca In echipa

Infiintata In anul 1993 In Cluj-Napoca, România, beneficiInd de experienta colectiva a peste 200 ani om In software design si dezvoltare, Nethrom furnizeaza solutii software la standarde Inalte de calitate, pentru diverse domenii de activitate cum ar fi cel industrial, comercial, turism sau domeniul financiar.
Majoritatea clientilor nostrii sunt firme din tari precum Olanda, Germania, Ungaria, Canada sau SUA.
Nethrom are peste 160 angajati, este Partener Certificat Microsoft iar aplicatiile noastre sunt construite pe diferite platforme software, In special C++, Microsoft .Net, Progress OpenEdge si J2EE.