Programatori JAVA senior

ACG Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- absolvent de Informatica , Automatica-Calculatoare, sau echivalent.
- experienta in programarea object oriented
- o buna cunoastere a limbajului Java, J2EE (Servlet, JSP, JavaBeans Enterprise, Web services), JavaScript, XML, HTML
- cunoasterea celor mai utilizate baze de date relationale.

Sediul de lucru :
Cluj Napoca, cu disponibilitate pentru deplasari in Italia.

- cunoasterea limbii italiane/ engleze

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- posibilitatea de a creste profesional intr-o societate solida in continua expansiune; sunt prevazute perioade de formare in Italia, alaturi de echipe de un inalt profesionalism.
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu motivant proportional cu cunostintele candidatului.

Societate italiana de soft. Face parte din grupul ACSE Spa (www.acse.it) -leader in domeniul serviciilor informatice cu sedii atat in Italia cat si in afara acesteia.