Programator web PHP

SC ZIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Participa singur sau in echipa la dezvoltarea proiectelor noi.
- Asigura intretinerea si dezvoltarea unor proiecte existente: modificari, optimizari cod, implementare de cerinte suplimentare conform specificatiilor.
- Va identifica si aplica cele mai bune solutii tehnice.
- Va fi apt sa faca estimari corecte de timp si sa respecte deadline-urile asumate.

CERINTE

Candidatul ideal va avea bune cunostinte de:
- PHP/ MySQL - nivel avansat;
- HTML: lucrul cu div-uri, tabele, frame-uri, form-uri;
- CSS: definire si aplicare stiluri;
- Realizare / instalare / configurare module
- Javascript + JQuery + AJAX

Totodata constituie avantaje:
- Photoshop, Joomla, Magento, CS-cart, Prestashop, limba franceza.

De asemenea, candidatul ideal trebuie sa aiba capacitatea si dorinta de a invata rapid lucruri noi, abilitati de organizare si planificare.

Va rugam sa specificati in CV ultimele site-uri realizate, sau sa ne trimiteti un mic portofoliu cu acestea atunci cand aplicati la job!

BENEFICII OFERITE

- bonuri masa
- salariu motivant - negociabil in functie de experienta si de performante.

Agentie web cu peste 5 ani experienta pe piata externa, realizam site-uri web, portaluri, magazine online folosind ultimele tehnologii in domeniu.