Programator VISUAL C++, MFC

SoftingRom

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea unor aplicatii folosind VISUAL C++, MFC, pentru configurarea si diagnosticarea unor retele de comunicatii in domeniul automotive

CERINTE

- Cunostinte de OOP
- Cunostinte VISUAL C++, MFC, UML
- Avantaj cunoasterea pattern-urilor si practicilor recomandate de Microsoft
- Limba engleza, germana constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- mediu de lucru placut si stimulativ, orar flexibil
- training de specialitate in Germnia si in tara
- posibilitatea de a-si insusi experienta in analiza si proiectarea sistemelor de comunicatii industriale

Softing Romania este subsidiara Softing AG Germania, unul din dezvoltatorii de referinta in domeniul solutiilor de comunicatii aplicate in domeniul automatizarilo industriale si auto.

Softing este o companie internationala cu ramuri in Europa si America de Nord, un furnizor traditional pentru companii auto de renume dar si pentru producatori de echipamente electronice si electrotehnice.

Cu o experienta de peste 25 de ani in domeniu, Softing dispune de o echipa de experti ce ofera solutii de o mare complexitate pentru proiectarea, controlul, diagnosticarea unor procese din diferite ramuri industriale