Programator Senior ASP.NET

NETIMAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta proiecte conform specificatiilor clientilor

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba peste 2 ani experienta profesionala in dezvoltarea de aplicatii bazate pe ASP.NET si .NET framework:
- experienta in dezvoltarea de aplicatii web
- cunostinte de XML, XSL, servicii web
- cunoasterea limbajelor HTML/CSS/AJAX/JAVASCRIPT
- cunostinte SQL, experienta in MS SQL Server 2000/2005
- cunoasterea buna a limbii engleze, scris si vorbit
- aptitudini de trainer IT
- certificare MS

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant precum si alte beneficii pe care te invitam sa le descoperi, trimitandu-ne CV-ul tau insotit de o scrisoare de intentie sau poti aplica direct pe site www.netimage.ro la sectiunea Cariere.

Infiintata in 2003 cu capital integral romanesc, Netimage ofera servicii de project management, analiza de business si consultanta, dezvoltarea integrala de software bazata pe specificatiile clientului, migrarea sau rescrierea de aplicatii, training si consultanta, asistent? tehnica, mentenanta si service pentru aplicatii existente. Cu o experienta de peste patru ani in serviciile de outsourcing firma noastra si-a atins o clientela formata din companii straine din SUA, Irlanda si Danemarca.