Programator PHP (Senior PHP Programmer)

LATERAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de aplicatii web dinamice cu baze de date, utilizand cele mai noi tehnologii web.
Vei lucra alaturi de o echipa experimentata si dinamica, vei avea experienta lucrului pe proiecte internationale de anvergura, salariu motivant, loc de munca modern. Daca esti team-addict, iti plac provocarile de orice fel si vrei sa schimbi (in bine) fata Internetului, atunci te asteptam!

CERINTE

Cerinte

* Eficienta si Experienta(!) in PHP la nivel profesionist;
* Cunostinte solide HTML;
* Cunostinte avansate CSS / Javascript,
* Cunostinte aprofundate SQL;
* Cunoasterea tehnologiilor web actuale;
* Cunostinte minime de operare a sistemului Linux.
* Limba Engleza vorbita si scrisa la nivel avansat.

CAPACITATI APRECIATE

* Comunicativ, responsabil, capabil sa gaseasca solutii, deschis provocarilor si dornic sa invete lucruri noi;
* Dinamic, energic, dispus sa calatoreasca;
* Abilitati de comunicare bune si usurinta in lucru in echipa.
* Stabil, dorinta de colaborare pe termen lung
* Riguros

BENEFICII OFERITE

* Salariu motivant;
* Full-time job;
* Bonusuri si prime de obiectiv;
* Mediu propice dezvoltarii profesionale;
* Oportunitati de a dezvolta aplicatii software in Marea Britanie;
* Lucrul intr-un mediu dinamic si creativ;

LATERAL este o echipa mica (cu ambitii mari) de profesionisti.