Programator PHP

mb:on GbR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie să cunoască la un nivel mediu-avansat limbajul de programare PHP (versiunea 5) și SQL (în special MySQL), și să cunoască limba engleză la un nivel mediu-avansat. Este foarte importantă precizia în lucru și calitatea muncii precum și managementul timpului propriu.

CERINTE

- experienţă PHP, MySQL
- cunoştinţe HTML4, CSS2
- precizie în lucru
- constituie un avantaj cunoştinţele de XML, servicii web, JavaScript
- 8 ore de lucru pe zi, 40 pe săptămână, flexibil

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- training de perfecţionare PHP, MySQL, HTML, CSS, JS (JQuery)
- conferințe internaționale TYPO3 / PHP
- evoluţie profesională
- mediu de lucru excelent

mb:on este o firmă germană, având ca domeniu principal de activitate servicii informatice. Activitatea este diversificată, dar serviciile software se axează în principal pe programarea web (PHP/MySQL) și TYPO3 CMS. Firma a crescut foarte mult chiar şi în contextul crizei economice, având acum peste 200 de clienţi din mai multe domenii de activitate: radiocomunicaţii, robotică, medical, transporturi şi multe altele. Firma noastră este în extindere și recrutează programatori pentru noul punct de lucru din Cluj-Napoca, România.