Programator PHP

S.C. Busteco Global Brain S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Cunostinte avansate de PHP 5+
2. Cunostinte de HTML si CSS
3. Cunostinte de limbaj SQL (MySQL, PostgreSQL)
4. Cunostinte medii in OOP
5. Contituie un avantaj cunostintele de javascript si eventual de librarii de javascript precum jquery sau mootools sau prototype
6. Constituie un avantaj cunostintele de smarty framework.
7. CONSTITUIE UN AVANTAJ CUNOSTINTELE IN LUCRUL CU PLATFORMA MAGENTO

CERINTE

- Dezvoltare de site-uri si aplicatii web.
- Colaborarea cu echipa de dezvoltare si design in atingerea obiectivelor urmarite de fiecare proiect
- Identificarea celor mai bune solutii tehnice;
- Estimari corecte de timp si respectarea deadline-urilor asumate
- Loialitate fata de companie

Beneficii:

- Salariu motivant - negociabil in functie de experienta si de performante.
- Mediu de lucru cu oameni tineri, cu mentalitati noi.
- Posibilitatea unei evolutii reale, pe masura realizarilor

Suntem echipa unde poti sa iti pui in valoare cunostintele si ideile. Suntem profesionisti deschisi la nou si care accepta orice provocare. Avem experienta 3 ani in domeniu si portofoliu de clienti impresionant.