PROGRAMATOR PHP

EDIL REAL ESTATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementarea cerintelor de programare (PHP , MySQL)
Testarea modulelor programate ( PHP , MySQL)
Intocmirea documentatiei conform cerintelor de calitate
Time management ( capacitatea de a face time management intr-un sistem de conducere colaborativ)

CERINTE

Absolvent studii superioare
Abilitati de comunicare si relationare interpersonala
Buna planificare si organizare a timpului personal

BENEFICII OFERITE

Evolutie profesionala
Evaluarea periodica a rezultatelor in vederea cresterii remuneratiei
Crestere profesionala

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de 15 ani in domeniu, fiind una dintre primele agentii imobiliare din Romania cu puncte de lucru in Cluj -Napoca si Bucuresti , Bistrita si Sibiu . Misiunea companiei EDIL este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate.Pachetul de servicii imobiliare oferite de EDIL este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client .Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente-proiecte rezidential lux-case-terenuri-spatii comerciale-constructii noi, documentatie pentru credite,cele mai atractive plasamente imobiliare,consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.Activam prin punctele noastre de lucru pentru a oferi solutii pentru fiecare client, intr-un cuvant suntem DEDICATI REUSITEI TALE !