PROGRAMATOR .NET

RECOGNOS ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cerinte obligatorii:
-.NET Framework, ASP.NET, C#
- cunostinte generale baze de date relationale
- (SQL Server, MySQL)
- limba engleza
- capacitate de auto-organizare si acumulare rapida de cunostinte

CERINTE

Constituie un avantaj major:
- cunostinte de XML, XSLT, Xml queries
- cunostinte de HTML, Java Script
- experienta anterioara minim 1 an

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv
- Mediu profesionist si competitiv
- Programe de training (specializare) interne si in SUA, certificari
- Acces la cele mai noi tehnologii
- Posibilitati de dezvoltare profesionala

Firma cu capital mixt Romano-American, care isi desfasoara activitatea in doua directii:
- furnizor de solutii e-business specializat in proiectarea si dezvoltarea de aplicatii software/web personalizate (focus domeniul bancar, investitii, asigurari, finante)
- specializat ca incubator, pentru a dezvolta noi produse si servicii bazate pe tehnologii Internet