Programator C/C++

Arxia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interconectare frontend Adobe Flash cu backend C++, folosind Screenweaver. Dezvoltarea de diverse aplicatii utilizand acest framework. Locatia postului e in Cluj-Napoca.

CERINTE

Cunostinte:
- WIN32 API;
- securizarea transmisiei de date;
- retelistica;
- de preferinta cunostinte PHP, MySQL, Flash AS, Java, Linux.

Cerinte: adaptabililtate la unelte (librarii) noi.

BENEFICII OFERITE

400 - 500 euro net (in functie de experienta), masa de pranz (catering), bonusuri in functie de performanta.

Arxia este o companie de new media ce ofera solutii digitale eficiente si inovatoare, bazate pe tehnologii web. Expertiza noastra acopera consultanta strategica, dezvoltarea si promovarea afacerilor in mediul online. Arxia este specializata in sisteme eficiente de management a continutului, realizarea de solutii de comert electronic si in promovarea prin media interactiva (rich media).