Programator ABAP (SAP)

misoft systems

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare de programe in limbajul ABAP pentru diferite module SAP R/3
- Se asigura training de specializare in ABAP / ABAP OO

CERINTE

- Experienta de minim 1 ani in programare, indiferent de limbajul de programare
- Cunostinte anterioare ABAP (avantaj)
- Absolvent sau student in an terminal al unei facultati cu profil de Informatica Economica, Informatica sau Calculatoare
- Cunostinte de limba engleza
- Cunostinte de limba germana (avantaj)
- Disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a va construi cariera intr-o companie aflata in plina expansiune
- Pachet salarial atractiv
- Training-uri de specialitate in domeniul SAP / ABAP
- Lucrul in echipa pentru proiecte internationale

Pe langa dezvoltarea, promovarea, implementarea solutiei proprii pentru administrarea relatiilor cu clientii, CRMWeb , misoft systems ofera servicii de dezvoltare software la cerere cu specializare pe solutii informatice pentru afaceri, precum si servicii de consultanta tehnica si de afaceri pentru piata romaneasca si cea internationala. misoft systems este una dintre putinele companii romanesti cu solutie integrata proprie pentru managementul relatiilor cu clientii pe suport web. Succesul nostru se datoreaza in primul rand calitatii si flexibilitatii serviciilor oferite, atat in ce priveste dezvoltarea de aplicatii software personalizate, cat si in ce priveste implementarea, integrarea si adaptarea sistemului propriu pentru managementul relatiilor cu clientii la nevoile specifice fiecarui client in parte.