PROGRAMATOR

Terapia Ranbaxy

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea si dezvoltarea sistemului de raporatare proiectat pe o platforma SQL Server 2000
- Intretinerea si dezvoltarea aplicatiilor locale proiectate in Visual Fox, Access
- Suport tehnic in cadrul sistemului informatic ERP implementat

CERINTE

- Studii superioare - Informatica, Automatizari si calculatoare sau profil tehnic cu specializare in programare
- Minim 2 ani experienta in administrare si proiectare baze de date, cunostinte avansate de T - SQL
- Experienta in administrarea unui sistem de Business Inteligence (OLAP), dezvoltarea de aplicatii folosind Visual Fox, Acces, administrarea unui ERP - consitutie avantaj
- Cunoasterea echipamentelor si Software-lui utilizat (SQL, alte baze de date si medii de programare) si a modulului de instalare
- Cunostinte avansate de limba engleza

Terapia Ranbaxy este cea mai mare companie producatoare de medicamente generice din Romania.