PRODUCT MANAGER

PERPETUUM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura interfata dintre furnizori, companie, client referitor la gama de produse pe care le gestioneaza
- analizeaza pozitia pe piata a produselor similare, furnizori concurenti
-realizeaza actiuni pentru promovarea gamelor de produse pe care le are in evidenta
-sustine traininguri pentru echipa de vanzari

CERINTE

-experienta intr-un post comercial: minimum 2 ani
-permis de conducere categoria B
-abilitati de coordonare si prezentare
-abilitati de negociere
-cunostinte de limba engleza
-cunostinte de utilizare PC(Word, Excel, Power Point)
-capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

PERPETUUM OFERA PENTRU OCUPANTUL ACESTUI POST CONDITII ATRAGATOARE DE SALARIZARE, MASINA DE SERVICIU, TELEFON MOBIL, PRECUM SI POSIBILITATI DE DEZVOLTARE CONTINUA A CARIEREI SI DE PREGATIRE PROFESIONALA.

COMPANIE DE TOP PE PIATA ROMANEASCA IN DOMENIUL IMPORTULUI SI DISTRIBUTIEI NATIONALE A MATERIALELOR PENTRU AMENAJARI INTERIOARE.